Рівненській малечі влаштували уроки під відкритим небом

[media=67024]

«Бібліотека під відкритим небом» на подвір’ї філії №7 Рівненської ЦБС  зібрала читачів на тематичну зустріч під назвою «Здорові діти - здорова нація». 

Для дітей влаштували інтерактивну виставку «Стежиною здоров’я». Книги до теми, овочі, фрукти, різноманітні лікувальні трави. Травник Петро Юра, розповів малечі про корисні властивості ромашки, м’яти, цвіту липи. Також перед присутніми виступила читач бібліотеки, медсестра діагностичного центру Тетяна Жушман, яка розповіла про лікувальні властивості калини.

Діти читали прислів'я про здоров'я, вірші «Будь бадьорим», «Харчування і спорт», «Здоров’я - усьому голова», відгадували загадки про овочі та фрукти, давали правильні відповіді на питання вікторини «Корисні та шкідливі звички та їх вплив на здоров’я». 

[media=67023]

Про здоров’я складено багато пісень, тож діти співали пісні «Якщо хочеш бути здоровим» , «Зрозумів я, що здоров’я треба змалку берегти». А на сам кінець усіх присутніх бібліотекарі пригостили запашним чаєм з квітів липи, ромашки та духмяної м’яти.

Про український духовий інструмент трембіта - найдовший музичний інструмент у світі, найстаріше дерево в Україні - 1300-річний дуб в урочищі Юзефін Рівненської області, літак з найбільшою вантажопідйомністю - АН-225 «Мрія», про єдину у світі підводну річку на дні Чорного моря… і ще багато неймовірного і цікавого дізналися присутні діти у калейдоскопі цікавинок під назвою «Україна надзвичайна: 30 неймовірних фактів про Україну» у бібліотеці-філії №4 7 серпня 2016 року.

[media=67022]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень