У складні життєві обставини у Рівному потрапило п'ятеро дітей

Таку статистику за тиждень отрилюднили у службі у справах дітей

Упродовж цього тижня на облік в службі у справах дітей у зв’язку з тим, що перебувають у складних життєвих обставинах, було взято 5 малолітніх. Причиною постановки дітей на облік стало проживання їх у сім’ї, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

На сьогодні на обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, перебуває 46 дітей, з них: 2 за систематичне самовільне залишення місця проживання (навчання), 43 - проживання в сім’ї, де батьки або особи, що їх замінюють, ухиляються від виконання батьківських обов’язків, 1 дитина, яка залишилась без батьківського піклування, переміщена із тимчасово окупованої території або з району проведення АТО.

Працівниками відділу правового та соціального захисту дітей проведено профілактичні бесіди з 9 батьками щодо належного виконання ними батьківських обов’язків стосовно дітей. Працівниками відділу обстежено матеріально-побутові умови проживання 8 сімей.

Розглянуто 7 звернень громадян про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину з майном, яке належить дітям, або в якому діти мають право користування, підготовлено 7 відповідних розпоряджень. Підготовлено розпорядження міського голови про призначення опіки над майном 3-ох дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом тижня спеціалістами відділу опіки та піклування обстежено 3 сім'ї опікунів та піклувальників. Упродовж тижня працівниками служби взято участь у 7 судових засіданнях з метою захисту прав та інтересів дітей.

Хорошу нагоду відпочити та оздоровитися перед початком нового навчального року отримали діти, які перебувають у складних життєвих обставинах. Діти відпочиватимуть у християнському таборі, організованому церквою Святої Трійці, в с. Олександрія Рівненського р-ну.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень