Небайдужі рівняни оголосили «війну» тим, хто продає алкоголь дітям

Вони збирають інформацію про заклади, які порушують заборону міської влади Рівного на продаж алкоголю вночі і неповнолітнім.

Про це у соцмережі Фейсбук написав громадський активіст Олександр Безощук:

Олександр Безощук розповів журналісту "Радіо Трек":

Алкоголь вночі і неповнолітнім продають у кількох місцях Рівного. Небайдужі рівняни вирішили зібрати інформацію про такі заклади. Після цього ми передамо її міській владі та поліції, щоб у таких торгових закладів забрали ліцензію на продаж спиртного.  

Начальник міського управління торгівлі, громадського харчування і побутового обслуговування населення Рівного Ігор Остапенко прокоментував цю інформацію так:

7 липня 2011 року прийнято рішення Рівненської міської ради "Про врегулювання питання продажу та споживання пива та алкогольних та слабоалкогольних напоїв та куріння на час проведення масових заходів у місті Рівному" і також прийнято рішення про обмеження продажу алкоголю з 22 години до 8 ранку. Рішення прийнято як заборону. Контроль за його виконанням покладено на Національну поліцію.

 

Як пояснив Ігор Остапенко, міська влада із важелів впливу на порушників цієї заборони має тільки обмеження режиму роботи торговому закладу, якщо він працює після 22 години. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень