Міського голову Рівного звинуватили у політичному тиску на підлеглих. Що каже Хомко

За словами в.о. начальника управління архітектури Андрія Юркова, він підтримує Германа, тому Хомко хоче його звільнити

Керівництво Рівного, начебто, тисне на чиновників через розбіжності у політичних поглядах.

Так, в.о. начальника управління містобудування та архітектури Андрій Юрков записав відеозвернення, де заявив, що міський голова Володимир Хомко змушував його написати заяву на звільнення:

На нараді міський голова змушував мене написати заяву на звільнення. Я пов`язую це з тим, що на місцевих виборах я публічно підтримав Віталія Германа.

Натомість Володимир Хомко переконує, що звільнення Юркова не пов`язане з політикою. За словами міського голови, на вулиці Корольова у Рівному є ділянка, де хочуть звести будинок, але місцеві мешканці проти.

Тож на щотижневій нараді з комунальниками Хомко зробив Юркову зауваження:

Він у середу, не попередивши мене, нікого, видав ці містобудівні умови. Ніхто не видає технічні умови, поки не попередить ту комісію, яка у мене збирається. А він це видав за спиною. Відповідно, я йому зробив зауваження та попросив його звільнитися.

Колишній очільник Рівного Володимир Хомко

Щодо дій Андрія Юркова у міській раді створять спеціальну комісію.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень