Міська лікарня у Рівному оголосила збір копійок

Аби врятувати життя онкохворим діткам

Адміністрація, профспілка та колектив КНП «Центральна міська лікарня» долучилися  до акції «Копійки рятують життя». У такий спосіб медики й пацієнти лікарні можуть долучитися до збору коштів для онкохворих діток.

Як ми повідомляли раніше, акцію започаткував  благодійний фонд «Скарбниця Надії» ще у жовтні. Вони збирають монети будь-яких номіналів, й зокрема ті, що цього року виходять з обігу.

Кошти можна і самостійно перерахувати на рахунок фонду у відділеннях ПриватБанку або Ощадбанку, або передати зібрані кошти в бухгалтерію фонду.

Звертаємось до усіх небайдужих підтримати хворих діток та їх сім`ї у життєво складний, надвідповідальний час для них! Адже лікування часто дороге і тривале. Кожна копійка, кожна гривня важлива і наближає їх до одужання, - повідомляють у міській лікарні.

Скринька для збору коштів знаходиться на другому поверсі поліклініки, що межує з переходом терапевтичного корпусу.

До слова, важкохворі діти у Рівному неймовірно потребують підтримки. Адже постачання медпрепаратів для цієї категорії хворих за весь 2020 рік так й не було. Про проблеми з закупівлями благодійники повідомляли ще з травня, а у вересні виходили на протести. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов тоді заявив, що проблему вирішать, а скарги волонтерів назвав політичними.

Катастрофа з ліками для важкохворих дітей: що кажуть відповідальні чиновники на Рівненщині

Здати копійки на порятунок дітей відтепер можна у центрі Рівного 

100 тис. грн копійками назбирали у Рівному для хворих діток

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень