Держава заборгувала лікарні кілька мільйонів. Без фінансування вона більше не прийме хворих з області

Влада Рівного обурена

Зараз у міській лікарні лежить 92 хворих на коронавірус, з них лише 40 – мешканці міста, решта – з області.

Ми витрачаємо свої кошти на їхнє лікування. Але якщо у нас лікується, приміром, мешканець Олександрії, то нехай Олександрія за нього й платить. Коштів держави нам не вистачає, маємо уже більше 3 мільйонів боргу, доплачуємо свої, - сказав міський голова Рівного Володимир Хомко.

Крім того, в ефірі Радіо Трек він також повідомив про наміри будувати нове приймальне відділення Рівненської центральної міської лікарні, на яке обласна влада обіцяла надати 26 млн грн, але виділила лише 7 мільйонів.

За ці гроші розкопати яму, і щоб воно стояло?! Навіть не починатимемо, бо це буде довгобуд на 100 років! – сказав Володимир Хомко.

Колишній міський голова Рівного Володимир Хомко

Міський голова припустив, що у разі, якщо хворих на коронавірус, які потребують госпіталізації, буде понад 50% від кількості ліжок, виділених у міській лікарні, заклад більше не прийме хворих з області.

Без фінансування місто більше так робити не може. Є інші резервні лікарні, нехай вони приймають, - резюмував міський голова.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень