Мінськ відбудеться за інших умов

Представник України у контактній групі Леонід Кучма хоче пов'язати засідання групи із зустріччю міністрів "нормандської четвірки"

Леонід Кучма пропонує провести чергове засідання в Мінську після зустрічі міністрів "нормандської четвірки" в Мюнхені.

У зв'язку з продовженням недотримання режиму тиші з боку представників окремих районів Донецької та Луганської областей, у відсутності прогресу зі звільнення заручників і виконання інших пунктів мінських домовленостей вважаю за доцільне провести чергове засідання контактної групи після зустрічі міністрів закордонних справ країн нормандської четвірки, - цитує його слова прес-секретар Дарина Оліфер у Фейсбук.

 

За її словами, з такою пропозицією Кучма звернувся до спеціального представника чинного голови ОБСЄ Мартіна Сайдіка.

Раніше ОБСЄ запропонувала провести засідання тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації в Донбасі 10 лютого в Мінську.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень