Гаазькому трибуналу передали докази злочинів на Донбасі

Організація "Міжнародне партнерство з прав людини" передала в Міжнародний кримінальний суд матеріали щодо військових злочинів та злочинів проти людяності в Україні

Про це повідомляється на сайті організації. Мова йде про збір більше трьох сотень свідчень від жертв та свідків таких подій. За словами координатора та юриста проекту Саймона Папуашвілі, переважно мова йде про злочини, вчинені сепаратистами через небезпеку перебування на підконтрольній їм території України.

Польовий координатор місії Світлана Валько розповіла, що зібрані докази розділені за п'яти основними категоріями злочинів: тортури, вбивства, обстріли, позбавлення майна і утримання військовополонених.

Місія нагадує, що український уряд 8 вересня 2015 року надав їй юрисдикцію над всіма міжнародними злочинами, вчиненими на території України. На основі зібраних місією матеріалів Гаазький трибунал здійснить первинний огляд ситуації в Україні і зможе ініціювати повноцінне розслідування міжнародних злочинів, які мали місце на сході України.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень