Вибори на Донбасі можуть перенести

Відповідне рішення може прийняти у Мінську тристороння контактна група

Перенесення виборів у "ДНР" і "ЛНР" стане ключовим під час роботи підгрупи, яка може прийняти рішення перенести вибори на інші дати. Проте, терміни для Донбасу і решти України можуть різнитися. Як уже не одноразово повідомлялося, представники самопроголошених республік наполягають, аби у Києві прийняли закон про місцеві вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей, зокрема, з повним дотриманням мажоритарного принципу.

До слова, Президент України Петро Порошенко провів зустріч з лідерами фракцій Верховної Ради за результатами зустрічі "Нормандської четвірки". За його словами, уже завтра бойовики можуть оголосити про скасування виборів 18 жовтня та 1 листопада.

У зустрічі також брали участь прем’єр-міністр, спікер Ради та секретар РНБО.

Президент наголосив на тому, що "не існує іншого шляху врегулювання кризи на Донбасі, ніж проведення справжніх виборів, які мають відбутися за українським законодавством і відповідати всім критеріям ОБСЄ".

Петро Порошенко розповів про низку принципових позицій України для проведення виборів: обов’язкова участь українських політичних партій, залучення ЦВК, безперешкодна діяльність українських ЗМІ та надання можливості тимчасово переміщеним особам Донбасу права участі в цих виборах.

Сьогодні, 6 жовтня, на переговорах у Мінську відбудеться обговорення питання про місцеві вибори на Донбасі.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень