На Донбасі розпочали другий етап відведення техніки

Процес почався на Дебальцевському напрямку; техніка буде відведена на 15 км від фактичної лінії зіткнення

Мова іде про танки і артилерійські гармати калібром до 100 мм і 120-мм мінометів включно. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО, де зазначають, що вночі мінські домовленості не порушувалися. 

У "Міноборони" т.з. "ДНР" повідомляють, що ЗСУ 29 разів за останній тиждень відкривали вогонь по території "республіки". За їх словами, постійні обстріли, яких зазнає територія "ДНР" з боку українських силовиків, можуть вплинути на дату відведення озброєнь калібру менш як 100 мм, але поки вона залишається тією ж - 21 жовтня. 

Нагадаємо, минулого тижня силовики заявили про завершення відведення озброєнь в Луганській області. Відведення озброєнь почалося на початку жовтня відповідно до підписаної в Мінську угоди. За планом, спочатку озброєння повинні були відвести в Луганській області, потім в Донецькій.

Вчора в "ДНР" назвали нову дату відведення озброєнь - техніку почнуть відводити на день раніше, 20 жовтня.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень