Мешканці Рівненщини заборгували «РІВНЕГАЗ ЗБУТУ» понад 387 млн грн

Найбільший борг в обласному центрі

Станом на 1 лютого 2022 року заборгованість населення за спожитий газ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», склала 387,016 млн грн. Загалом борг понад 2000 грн мають майже 44 тисячі клієнтів компанії.

Найбільше боржників проживає у Рівному, Дубно, Здолбунові та Сарнах. Борг жителів лише обласного центру становить понад  94  мільйони гривень.

У порівнянні з даними на початок лютого минулого року, сума боргу перед нашою компанією зменшилась на 3%.

 

Приємно, що кількість сумлінних платників зростає. Їм дякуємо, бо тільки вчасні розрахунки можуть гарантувати стабільне газопостачання в домівки клієнтів, ­– зазначив директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник.

За словами директора, вагомим є відсоток споживачів, котрі нехтують платіжною дисципліною. При цьому, у «червоній» зоні карантинних обмежень, «важелів впливу» на злісних неплатників не так  і багато.

Ми змушені регулярно «турбувати» своїх боржників нагадуваннями про необхідність вчасно розрахуватись за спожитий газ.

 

Якщо ж це не допомагає – передаємо  справи на розгляд суду, що створює їм додаткові незручності та додаткові витрати.  Адже з січня 2022 року розмір судового збору становить 2481 гривню, плюс 3% річних та інфляційних втрат, ­– прокоментувала ситуацію начальниця відділу фізичних осіб ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Тетяна Парфенюк.

Родинам, які з поважних причин не можуть погасити заборгованість одним платежем, ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» пропонує укласти договір реструктуризації. Відтак, виплатити борг можна буде частинами упродовж кількох місяців. Умови розтермінування оплати визначаються індивідуально.

У ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» нагадують, що сплачувати рахунки за газ можна дистанційно, за допомогою онлайн-сервісів:

  • Особистий кабінет на сайті 104.ua;
  • Viber-бот 7104ua;
  • Telegram-бот 7104ua;
  • Мобільні додатки 104.ua для Android та iOS.

Ці сервіси дають змогу безпечно проводити розрахунки, переглядати історію платежів, контролювати зарахування оплати на рахунок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень