Мер Рівного встиг до 18:00

Мер Рівного Володимир Хомко таки вибачився перед представниками Радикальної партії

Нагадаємо, сьогодні на одному з рівненських сайтів оприлюднили відеозапис з трансляції сесії міської ради, на якому нібито звучить образа в адресу Радикальної партії.

Після цього Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий на своїй сторінці у ФБ вимагав публічних вибачень від міського голови. Причому, вибачитися Хомко повинен був до 18:00.

Міський голова таки відреагував на інцидент на своєму сайті:

На одному з місцевих сайтів з’явився сюжет  моєї розмови з секретарем міської ради. З цього приводу хочу сказати наступне.

Побутова розмова, яка велася між мною і Сергієм Паладійчуком в перерві сесії, не передбачалась для запису і тим більше - не для публікації в ЗМІ.

Термін, який вживався в розмові мав не медичне, а виключно побутове значення. І не стосувався будь якої партії.

І останнє. З огляду на те, що згаданий сюжет викликав обурення представників Радикальної партії, хочу вибачитись перед її членами і повторно сказати, що розмова не мала будь-якого відношення до вашої політичної сили, як і до будь-якої іншої політичної партії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень