Мер Рівного встиг до 18:00

Мер Рівного Володимир Хомко таки вибачився перед представниками Радикальної партії

Нагадаємо, сьогодні на одному з рівненських сайтів оприлюднили відеозапис з трансляції сесії міської ради, на якому нібито звучить образа в адресу Радикальної партії.

Після цього Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий на своїй сторінці у ФБ вимагав публічних вибачень від міського голови. Причому, вибачитися Хомко повинен був до 18:00.

Міський голова таки відреагував на інцидент на своєму сайті:

На одному з місцевих сайтів з’явився сюжет  моєї розмови з секретарем міської ради. З цього приводу хочу сказати наступне.

Побутова розмова, яка велася між мною і Сергієм Паладійчуком в перерві сесії, не передбачалась для запису і тим більше - не для публікації в ЗМІ.

Термін, який вживався в розмові мав не медичне, а виключно побутове значення. І не стосувався будь якої партії.

І останнє. З огляду на те, що згаданий сюжет викликав обурення представників Радикальної партії, хочу вибачитись перед її членами і повторно сказати, що розмова не мала будь-якого відношення до вашої політичної сили, як і до будь-якої іншої політичної партії.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень