Розумної зупинки біля ПДМу в Рівному не буде, доки люди цього не попросять

Міський голова Рівного Володимир Хомко повідомив, що до нього з цього приводу ще ніхто не звертався, а тому і не бачить потреби її там встановлювати. Далі пряма мова:

– Якщо звернуться - обов'язково зробимо. Але я щороку зустрічаюсь з дітьми і думаю, що це буде на тій зустрічі. Як вони мені запропонують, а я їм зроблю такий подарунок. Немає проблем. Тобто мені без різниці, аби була користь справи. Було би логічно і педагогічно поставити саме біля дітей, щоб вони бачили як це повинно бути зроблено. Бо поки що я це прочитав лише з чужих постів.

Також Володимир Хомко додав, що на наступний рік заплановано встановити в місті десять розумних зупинок. І чи буде серед них зупинка біля ПДМу – залежить тільки від містян.

До слова, раніше ми повідомляли, що Нову зупинку встановлюють на Театральній площі.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень