Хто наступний: Муляренко передає естафету

Голова Рівненської ОДА взяв участь у ‪#‎Ukrainian_flag_challenge‬

Голова Рівненської облдержадміністарції Олексій Муляренко взяв участь у патріотичному флешмобі - сфотографувався у вишиванці із прапором України. 

У своєму дописі на Фейсбук він визанчився із тими, кому передає естафету. Це рівненський підприємець Олександр Бірюков, екс голова рівненської обласної ради Олександр Корнійчук та міський голова Рівного Володимир Хомко. 

Власне, першим під дописом відзначився Олександр Корнійчук. Зважаючи на його лаконічне: "Дякую!", наступною у мережі з'явиться його фото з прапором. 

Ми також зв'язалися із радником міського голови Олександром Джигиреєм, і він підтвердив участь у флешмобі Володимира Хомко. Щоправда, Володимир Хомко відповість на ‪#‎Ukrainian_flag_challenge‬ безпосередньо у день українскього правору 23 серпня.

 

 

 

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень