У Рівному відновлюють подачу гарячої води

З першого серпня у Рівному відновлюють подачу гарячої води.

Про це повідомив міський голова Володимир Хомко.

«Прийнято рішення з 1 серпня відновити подачу гарячої води у Рівному. І якщо в державі не буде ніяких катаклізмів, то не будемо зупиняти подачу гарячої води до опалювального сезону», – сказав Хомко.  

Також Володимир Хомко зазначив, що Рівнетеплоенерго завершило практично всі заплановані ремонтні роботи на літо, і додав, що найкраще за газ в Україін розраховуються саме рівняни.

«Фінансовий стан (Рівного, – ред.) – задовільний. І ми займаємо перше місце в Україні по розрахунках за газ», – додав міський голова.  

Нагадаємо, з першого липня у Рівному ціни на тепло та гарячу воду зросли вдвічі. Тож тепер за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання тариф становить 86,69 гривень за кубічний метр, а за відсутності рушникосушильників – 80,10 гривень за кубічний метр. Споживачам, у яких немає лічильника, гаряча вода коштуватиме від 245 до майже 266 гривень на 1-го зареєстрованого мешканця в місяць.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень