Мер Рівного просить ввести нове мито

Зокрема, мова йде про мито на азотні добрива з Росії

Про це сказано в офіційному листі Хомка на ім'я першого віце-прем'єр-міністра, міністра економічного розвитку й торгівлі Степана Кубіва.

Зокрема, мер Рівного наголошує, що місцеве підприємство «Рівнеазот» є одним з найбільших платників податків у регіоні, тому у випадку зупинки виробництва, втрати мыського бюджету будуть колосальними.

У вересні підприємство тільки частково змогло відновити роботу, але через те, що український ринок заполонили імпортні російські добрива, які виробляються з дешевого газу, «Рівнеазот» продовжує втрачати український ринок збуту так само, як і всі українські хімзаводи, - сказано в листі.

Зі слів Хомка, від «Рівнеазоту» зараз безпосередньо залежить нормальна життєдіяльність міста.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень