У рівненських книгарнях пропагують «руський мир»? (ФОТО)

В Інтернеті ширяться чутки, що у рівненських книгарнях продають книги, які пропагують «руський мир».

З цього приводу ми зв`язалися з продавцем-консультантом книгарні «Слово» Галиною Нагорною. Вона каже, що у книжкових магазинах комунального підприємства «Рівнекнига» література російською мовою є, однак про такі, які пропагують «руський мир», вперше чує, й додає, що з російськими видавництвами рівненські книгарні не працюють взагалі:

В нас російською мовою література є, але російських видавництв - ні. На літо замовляємо дитячі книжечки російською мовою більше, тому що там приїжджають родичі і хочуть літературу почитати. В нас є російською мовою книжечки, але ми акцент робимо на українській. Практично з російським видавництвом ми не з одним не працюємо.

Галина Нагорна додає, що якщо у книгарнях навіть і зустрічаються книжки російською мовою, то вони - українського виробництва. Справа в тому, що зараз користується значною популярністю сучасна українська література, мова оригіналу якої є українська, однак покупці просять і російські примірники. Тому видавці змушені видавати примірники і російською.

Ми вирішили самі перевірити наявність книжок, які пропагують «руський мир», і ось, що ми там побачили.

Словом, російська література в книгарнях Рівного є, втім, відкритої популяризації «руського миру» там не виявлено.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень