Мер Рівного «захищатиме» стадіон-довгобуд у Міністерстві спорту. Озвучена ціна питання

На «Авангард» шукають грошей у різних джерелах

Минулого тижня депутати Рівненської міської ради проголосували за виділення 50 мільйонів гривень на продовження реконструкції стадіону «Авангард». Однак, за словами міського голови Рівного Олександра Третяка, цих коштів недостатньо для завершення будівництва.

- Ми подали заявку на державну програму співфінансування «Спортивні магніти». Є високі шанси, що завдяки спортивній субвенції вдасться отримати додатково 20-30 мільйонів гривень на реконструкцію «Авангарду».

 

До слова, наша заявка вже пройшла у другий тур відбору. Я поїду до Міністерства спорту і особисто захищатиму наш проєкт. Якщо все буде гаразд, то ми отримаємо ці гроші.

 

Плюс ми очікуємо на додаткове фінансування з державних фондів. Все це треба для того, аби завершити реконструкцію і вже восени проводити там матчі, - повідомив в ефірі Радіо Трек Олександр Третяк.

Нагадаємо, будівництво триває коштом міста. Раніше мер повідомляв, що з бюджету на роботи вже витратили 106 мільйонів гривень. На добудову головної, східної трибуни, та облаштування футбольного поля потрібно ще 188 мільйонів.

А нещодавно мешканець Рівного Олександр Хмельничий звернувся до президента України Володимира Зеленського, якого закликав включити цей об’єкт у програму «Великого будівництва». До слова, у січні цього року на стадіон приїздила делегація Української асоціації футболу, яка пообіцяла сприяти реконструкції.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень