«…за це Вам щиро дякуємо»: рівнянин звернувся до президента Зеленського щодо стадіону «Авангард»

Нині ж - чекає на підтримку земляків

Рівненський "Авангард" і президент Зеленський
Рівненський "Авангард" і президент Зеленський

Мешканець Рівного Олександр Хмельничий вирішив допомогти рідному місту завершити реконструкцію «Авангарду».

Із проханням посприяти у цій справі він звернувся безпосередньо до президента України Володимира Зеленського, якого закликав включити цей об’єкт у програму «Великого будівництва».

Про це йдеться в електронній петиції, оприлюдненій на сайті президента минулої п’ятниці, 23 квітня.

Текст звернення подаємо без змін:

Шановний пане Президенте Зеленський В.О., у Вашому зверненні до рівнян та жителів області у новорічному привітанні Ви побажали нам (рівнянам), щоб ми мали команду, яка увійде в прем'єр-лігу, за це Вам щиро дякуємо.

Перебудова стадіону «Авангарду» в Рівному – це настільки епічно, що місцевий «Верес» встиг за цей час уже двічі відродитись, але грати в рідному місті команда досі не може.

Реконструкція центрального міського стадіону триває в Рівному вже два роки. Втричі більше часу її обговорюють. Проте досі незрозуміло, коли вся ця історія закінчиться, і чи закінчиться взагалі. Минають роки, а віз і нині там.

Для міста це фінансово важкий об'єкт, самостійно ні місто, ні область такий об'єкт не завершать.

Пане президенте, просимо Вас посприяти тому, щоб питання розвитку футболу на Рівненщині і добудови стадіону «Авангард» стояло на контролі в перших осіб держави.

Розгляньте, будь ласка, можливість внесення добудови стадіону у державну програму «Велике будівництво», щоб спільними зусиллями з обласною владою, з профільним міністерством, з приватним бізнесом та інвесторами нарешті завершити цей об'єкт

Нехай стадіон «Авангард» стане осередком здорового способу життя, місцем проведення спортивних змагань, конкурсів, концертів та окрасою міста та області. Давайте до 30-ліття незалежності України зробили такий подарунок Рівненщині.

Скріншот петиції
Скріншот петиції. Станом на ранок 26 квітня звернення набрало 254 підписи

Усі охочі можуть підтримати цю петицію у найближчі три місяці. Для розгляду звернення президентом вона має набрати 25 тис. підписів.

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень