Майже 100 днів на посаді. Над чим працює і чого добився міський голова Рівного

Олександр Третяк розповів про головні проблеми та здобутки міста

Цієї п’ятниці, 12 березня, буде рівно 100 днів, як Олександр Третяк став міським головою Рівного.

Про те, що він застав, прийшовши до влади, і над чим зараз працює очільник міста розповів в ефірі Радіо ТРЕК.

Три головні проблеми міста

 

За словами мера, основні проблемні питання Рівного несподіванкою для нього не стали. Про більшість із них він знав ще під час передвиборчої кампанії:

Одна з найпроблемніших зон на сьогодні – це транспортне питання. Це і паркування, і ранкові та вечірні затори, і перевезення у громадському транспорті, а ще – недобросовісні водії та перевізники.

 

Над цією проблемою нині активно працюють і напрацьовують план дій, як це змінити. Працює міська влада, зокрема, над питанням оновлення громадського транспорту. Але всіх карт поки не розкриватиму, – зазначив Олександр Третяк.

Друге проблемне питання – це охорона здоров’я.

Йдеться, зокрема, про якість надання послуг і сервісу у міських закладах охорони здоров’я та якісну боротьбу з COVID-19, каже міський голова.  Це питання також тримають на контролі.

Ще однією «болючою темою» для Рівного є екологія та водні ресурси. У цій сфері теж доведеться «тяжко працювати», зауважив мер.

Досягнення міського голови

 

Основними своїми досягненнями за час перебування на посаді Олександр Третяк вважає повне оновлення влади у місті, встановлення кисневої станції на території ЦМЛ і напрацювання у питанні громадського транспорту.

Зокрема, міський голова зауважив, що нині Рівне працює над оновленням транспорту.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень