«Кисню лишилось на 3 години»: історична подія сталася у Рівному

Найбільша киснева станція України тепер у Рівному

Фото Радіо Трек

Сьогодні, 5 березня, на території центральної лікарні Рівного відбулася історична подія. Відкрили кисневу станцію. Урочисту стрічку перерізав мер міста - Олександр Третяк та головний лікар медзакладу Євген Кучерук.

[media=220063]

Відтепер Рівне повністю забезпечене киснем. 

Для нас це було завданням номер один. Мені доводилось вночі отримувати дзвінки від Євгенія Філімоновича (ред. - головний лікар Центральної міської лікарні) про те, що, кисню залишилось на три години. Що робити? - розповідає Олександр Третяк.

Фото Радіо Трек

Головний лікар Центральної міської лікарні - Євген Кучерук розповів, перед якими труднощами поставали медики під час лікування киснезалежних пацієнтів, тож у день відкриття довгоочікуваної станції  не може стримати радості. Каже, чекав на це ще у лютому, втім погодні умови завадили увімкнути обладнання.

Це найбільша киснева станція у всій Україні і я дуже щасливий, що кошти на неї для нас виділило НСЗУ, - зауважив Євген Філімонович 

Фото Радіо Трек

Вага самої станції - понад 15 тонн. Її загальна вартість разом з встановленням 13 мільйонів. З них понад 6 мільйонів - вартість самої станції. За одну добу роботи можна заправити 400 балонів - це 3000 кілограмів газоподібного кисню в добу.

Фото Радіо Трек

Перерізавши урочисту стрічку, станцію одразу під'єднали. У палаті медики показали, як кисень потрапляє до трубок.

Ця станція потрібна не лише для ковідних пацієнтів, це також забезпечення усіх киснезалежних хворих, які перебувають у лікарні, - додав Олександр Третяк. 

До відкриття кисневої стації долучилися також і секретар міської ради Віктор Шакирзян, головний медик міста Віктор Іськів, головний медик області Олег Вівсяник, його заступниця Олена Гандзюк та чимало інших посадовців Рівного.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень