Мають голову на плечах: найрозумніші люди за знаком Зодіаку

І на те є вагомі причини

Хоч і неприємно визнавати цей факт, але ж все-таки одні люди розумніші за інших. Астрологи переконані, що це залежить ще й від того, під яким сузір’ям народилася людина, й назвали найбільш кмітливих представників Зодіаку.

Близнята

Їх астрологи вважають найрозумнішими серед взагалі усіх знаків Зодіаку. За це вони мають подякувати своїй планеті-управителю – Меркурію, який, крім усього іншого, відповідає за інтелект.

Цікаво, що усі представники цього знака ще з дитинства тягнуться до знань, а ті їм даються набагато легше, ніж іншим.

Оскільки все, що вони засвоїли, назавжди лишається у них в голові, у потрібний момент Близнята без зайвих зусиль дістануть звідти будь-яку потрібну інформацію.

Телець

На перший погляд, люди цього знака можуть здатися тугодумами (цим вони зобов'язані своїй стихії – Землі), але насправді це зовсім не так. В їхній голові – цілий Всесвіт, однак демонструвати це будь-кому вони не стануть, тим більше – їм ліньки.

Але не варто і намагатися вступати з ними в інтелектуальну суперечку – Тельці дуже швидко покладуть свого суперника на обидві лопатки.

Саме з представників цього знака виходять найкращі вчені й дослідники.

Скорпіон

Скорпіони – люди практичні та прагматичні, тож вивчають і досліджують тільки те, що знадобиться їм у роботі. Зате у цьому їм точно не знайдеться рівних!  

Треба сказати, що у Скорпіонів дуже потужний емоційний інтелект – вони вміють керувати власними почуттями, демонструючи кращі результати в роботі: їм простіше приймати рішення і брати на себе відповідальність.

Любов до нових знань – у їхній крові, це їхня гордість (а іноді – ще й прокляття).

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень