![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Із пораненням грудної клітки хлопця госпіталізували, а жінці за скоєне тепер загрожує кримінальна відповідальність
У середу, 3 лютого, близько 11 години під час конфлікту мати вдарила 14-річного сина кухонним ножем.
Як пояснила правоохоронцям 30-річна жителька села Милостів Рівненського району, того ранку вона поралася на кухні. Звістка сина про те, що він збирає речі і переїжджає жити у Рівне до бабусі, шокувала матір. З’ясування стосунків переросло у сварку. Попри вмовляння жінки, хлопець наполягав на своєму та штовхнув її так, що та впала на підлогу. Мати підвелася і спересердя кухонним ножем, який саме тримала в руках, вдарила сина у груди.
Лікарі швидкої медичної допомоги, які прибули за викликом, із діагнозом непроникаюче ножове поранення грудної клітки госпіталізували потерпілого до відділення гнійної хірургії Рівненської обласної дитячої клінічної лікарні.
За цим фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 125 Кримінального кодексу України, — повідомив начальник слідчого відділу Рівненського районного відділення поліції Павло Пастушок. — Після завершення лікування будуть призначені судово-медичні експертизи, за результатами яких буде визначено ступінь тяжкості тілесних ушкоджень та остаточну кваліфікацію.
Правоохоронці з’ясували, що сім`я благополучна. Крім сина, подружжя виховує малолітню доньку.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК