Ситуацію в Птичі вивчає ОБСЄ

Хочуть зняти напругу серед людей

Аби вивчити релігійну ситуацію краю, на Рівненщину завітали представники спеціальної моніторингової Місії ОБСЄ.

Під час зустрічі із керівництвом Рівненської ОДА спостерігачі обговорили питання дотримання прав людини та міжконфесійних стосунків.

[media=53913]

– Наразі в окремих населених пунктах Рівненської, Волинської та Львівської областей зберігається певна напруга між прихильниками різних релігійних конфесій. Тому ми хочемо отримати повну та достовірну інформацію щодо цього, а також проаналізувати, чи дотримуються в регіонах права людини на віросповідання, - зазначив представник Місії Віталій Стате.

[media=53910]

Як розповів Юрій Приварський, на Рівненщині релігійні протистояння виникають в основному щодо проведення богослужінь та приналежності храму одній з конфесій. Водночас, згідно з законом, Рівненська ОДА та інші органи виконавчої влади не можуть втручатися в релігійні питання. Отже, переконаний посадовець, конфлікти мають вирішуватися виключно перемовинами на рівні ієрархів, або ж в суді.

– На жаль, ми не бачимо бажання компромісу. Не виконуються сторонами й судові рішення. Якщо ухвали суду на їхню користь, то рішення виконується, якщо ж протилежної конфесії – то ні. Водночас, зараз кожен  має показати, як вони поважають Закон, - відзначив Юрій Приварський.

Спостерігачі ОБСЄ погодилися, що наразі серед першочергових завдань – зняти напругу серед людей, а вже далі вирішувати питання у правовому напрямку.

Нагадаємо, раніше нескінченними протистояннями у Птичі на Рівненщині зацікавилися у Раді Європи.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень