Люди не дослухались: «Укренерго» мусить терміново ввести «світлове обмеження» для 7 областей (ОНОВЛЕНО)

Воно торкнеться і столиці

Повідомлення про вимушене контрольоване обмеження споживання електроенергії з’явилося сьогодні о 13:47 у телеграм-каналі «Укренерго».

У центральних областях України швидко збільшується рівень споживання електроенергії. Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в цьому регіоні.

 

Просимо мешканців Києва та Київської, Чернігівської, Черкаської, Житомирської областей терміново зменшити споживання електроенергії! – йдеться у повідомленні.

В енергетичній компанії наголошують, що це допоможе знизити навантаження на електромережі і дасть енергетикам час для ремонту пошкодженого терористичними атаками обладнання.

Там нагадують, що графік відключень окремих вулиць у певному населеному пункті визначає ваш оператор розподільчих мереж (обленерго).

ОНОВЛЕНО о 16:25. 

О 16:15 через різке збільшення рівня споживання електроенергії Диспетчерській центр «Укренерго» був змушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії ще у трьох регіонах:

  • у Харківській,
  • Сумській,
  • та Полтавській областях.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень