Лисі чоловіки втрачають популярність у жінок

Втрата волосся може однозначно зменшити привабливість чоловіка. Дослідження показало: чоловіки з хорошими волоссям, які вони отримали після пересадки, вважалися молодшими, привабливими та успішними.

Як передає The Daily Mail, в дослідженні Університету Джонса Хопкінса взяли участь 122 добровольців. Їм показували фотографії, за якими потрібно оцінити зображених на них людей.

Серед інших на знімках були чоловіки, які перенесли пересадку волосся і просто лисіючі чоловіки. У середньому, чоловіків  з хорошим волоссям, оцінювали майже на 4 роки молодшими ніж вони є насправді. Також наявність волосся позитивно вплинула і на рівень оцінки успішності чоловіків.

При цьому лисі чоловіки вважаються більш суворими, владними, та такими що звикли домінувати. Голена голова робить чоловіка вищим і сильніше в очах оточуючих.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень