Лікар зняв на камеру процес видалення великої ліпоми (кісти) на спині у пацієнта (Відео 18+)

Вражаюче видовище

Відео: Лікар Росс Пері, відомий як Екзорцист, витягує зі спини чоловіка 10-річну ліпому розміром з м'ячик для настільного тенісу.  

При цьому лікар зазначає, що це один із найбільших жировиків, що їх він коли-небудь видаляв:

Ліпо́ма (від грец. λίπος, жир) — доброякісна пухлина із жирової тканини, іноді множинна.[ Розвивається у шарі підшкірної пухкої сполучної тканини та може проникнути вглиб між м'язами та судинами до окістя.

Часто зустрічається на спині, шиї та передній черевній стінці; буває різної щільності та розміру (1-3 см у діаметрі, іноді ліпоми можуть вирости за декілька років до 10-20 см та важити 4-5 кг). Порушень функцій організму ліпома, як правило, не викликає; видаляють її з косметичною метою. Ліпома іноді перероджується у ліпосаркому. Найпоширенішим типом є поверхнева підшкірна ліпома. Приблизно у 1% людей є ліпоми. Ці новоутворення частіше з'являються у людей середнього віку.

Ліпоми виникають внаслідок закупорки вихідного отвору протоку сальної залози (атерома), однак остаточно, причини цього захворювання не встановлені.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень