Комаровський розповів, чи боятися нового свинячого грипу з Китаю (ВІДЕО)

Коли може статися страшне

Лікар Євген Комаровський у відео на своєму YouTube-каналі пояснив, чи варто боятися нового свинячого грипу з Китаю.

За його словами, грип буває людським, ним хворіють лише люди, а також свинячим і пташиним, однак ним хворіють лише ці тварини.

 Однак є випадки, коли вірус пташиного та свинячого грипу долають міжвидовий бар'єр, і людина може заразитися.

Якщо вірус починає передаватися від людини до людини, то це вже новий вид людського грипу, у якого буде своя назва. Тож поки вірус називають свинячим грипом, людям його не варто боятися.

Є ризик, коли людина заразиться одночасно людським та пташиним грипом, то в організмі може здійснитися обмін певними фрагментами двох вірусів і тоді станеться страшне – цей вірус перетвориться на людський і почне передаватися від людини до людини, – розповів Євген Комаровський.

Однак інформації про те, що в Китаї люди заражаються свинячим грипом один від одного немає. Нині ж вони заражаються тільки від свиней.

А для того, аби в людському організмі вірус людського грипу не зустрівся з вірусом пташиного або свинячого, потрібно вакцинуватися від нашого, людського грипу.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень