Легковажний веселун чи справжній інтелектуал: Якою людиною вас бачать інші

Тест за картинкою

Цей тест допоможе дізнатися, як ви виглядаєте в очах інших.

Оберіть одного кота, що зображений на картинці, та прочитайте пояснення.

Рудий кіт 

Ви завжди чемна, усміхнена та привітна людина. Ви не будете ховатися від знайомої людини в супермаркеті, тому що не хочете її бачити. Інші бачать у вас ніжну натуру, яка вміє співчувати, підтримувати та допомагати. Однак від незнайомців ви тримаєтеся осторонь.

Білий кіт

Інші бачать вас спокійною та стриманою людиною. Однак часто вони й не здогадуються, яка насправді ви людина. Вас справжніми знають лише найближчі та друзі.

Сірий кіт

Ви непоправний оптиміст. Людям здається, що навіть в найнебезпечнішій ситуації ви будете жартувати над тим, як зараз смішно падатимете. Крім життєрадісності, люди бачать у вас просту людину та навіть намагаються бути схожими на вас.

Триколірний кіт

В очах знайомих ви легковажний веселун. Їм здається, що ви несерйозна людина і все ваше життя — суцільний анекдот. Через легковажність та безпосередність, як думають люди, вони не хочуть мати з вами справу. 

Сірий котик з білою грудкою 

Люди вважають вас справжнім інтелектуалом і часто звертаються за допомогою. Ваші знайомі вважають, що ви користуєтеся величезною популярністю серед осіб протилежної статі.  

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень