Дивно, але факт: Кольори, яких ви терпіти не можете, розкриють усі секрети вашого характеру

Який колір для вас найгірший?

Фіолетовий дратує, а сірий навіює сум? Це ваш характер натякає, що час прислухатися до себе.

Рожевий колір не люблять зухвалі та амбітні люди. Цей колір обмежує їхню уяву, адже навіює якщо не тугу, то підозріле умиротворення, при якому жити у звичному режимі стає вкрай складно.

Пурпурних відтінків уникають люди, які люблять усе планувати. Вони прагнуть уникати проблем, замість того, щоб їх вирішувати.

Червоний зі свого життя виключають невпевнені в собі люди, які гостро потребують спокою й болісно реагують навіть на найменші зміни в їхньому звичному світі.

Жовтий колір нервує практичних та важких на підйом людей. Легковажність, яку для них символізують жовті відтінки, насторожує і навіть лякає їх. Зі свого повільного і розміреного життя вони виключають жовтий колір, як щось абсолютно чужорідне.

Блакитні відтінки насторожують «самотніх вовків» з глибоким внутрішнім світом. Який не дано побачити практично нікому. В роботі такі люди дуже розсіяні.

Помаранчевий – заборонений колір для тих, хто боїться критики й некомфортно  почувається практично з усіма, за винятком вузького кола найближчих друзів. Велике скупчення народу і їхнє оцінювальне судження навіває таким людям паніку.

Зелений колір – табу для запальних і волелюбних людей, які люблять зміни і з легкою зневагою ставляться до суспільних норм.

Відтінки синього не приваблюють тривожних і неспокійних людей. Гірше синього кольору для таких особистостей – рамки і умовності. Вони готові на будь-які дурниці, аби довести світові, що лише вони обирають, як грати в гру під назвою Життя.

Фіолетовий не подобається холеричним реалістам, які далекі від творчих і душевних поривів. Або, принаймні, живуть, пригнічуючи в собі це, тому що бояться здатися слабкими та наївними.

Чорного кольору уникають довірливі та оптимістичні люди. Для них чорний – це синонім страху в будь-яких його проявах.

Сірий не до душі мінливим особистостям. Нейтральність сірих відтінків нагадує таким людям, що одного разу їм все ж доведеться зупинитися. І це лякає їх найбільше.

Білий колір навіває тугу і зневіру на тих, хто в хаосі і гармидері почувається, як риба у воді. Чим більше безладу в житті, тим комфортніше. Такі люди живуть не одним днем, а одним моментом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень