Як насправді чоловіки обирають собі дружину? Те, про що не говорять вголос

Одкровення одного сміливого чоловіка

Ти можеш бути надзвичайно сексуальною і притягувати всіх чоловіків світу одним лише поглядом. Але цього замало, щоби з тобою одружитися. Насправді це взагалі майже нічого не означає...

Причина, через яку чоловіки обирають собі дружину, знаходиться поза спальнею.

Запитаєш, то як же змусити його одружитися з тобою?

 

Все просто. Ми одружуємося з тими жінками, які роблять нас кращими.

Це починається тоді, коли ми помічаємо, що в домі стало чистіше і там гарно пахне. А потім все переходить на глибший рівень: нас охоплює дуже гідне почуття, і ми хочемо дбати про свою жінку.

Ми хочемо знати, де вона, чи не поламалася машина, чи не закінчилися вдома її улюблені цукерки. Стають важливими дрібниці, про які ми навіть ніколи не думали.

Ми переживаємо, як вона почувається, а не тільки як виглядає.

Як жінка, ти можеш думати: «Звучить круто. Але як досягти цього?»

Правда в тому, що ти нічого не можеш зробити, щоб це сталося. Але ти можеш дозволити цьому статися.

 

Це – енергетика. Перша та найважливіша заповідь полягає в тому, що чоловік любить жінку, яка любить його, але не більше, ніж вона любить себе. Дехто називає це впевненістю, але це набагато глибше. Впевненість – це що ти можеш зробити, а любов до себе – це ким ти є.

 

Друга заповідь, яка заснована на першій – це дозволити любові статися. Ти мусиш почуватися гідною, щоб тебе любили не за те, що ти робиш, а за те, яка ти є. Дозволь себе кохати — отже, коли чоловік намагається тобі допомогти, виявляючи цим свою турботу, приймай це.

Щоб чоловік ставав кращим, йому потрібен простір і можливості це робити. Коротко кажучи, чоловік одружується з жінкою, якщо впевнений, що вона зробить його життя кращим.

Джерело: Затишок

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень