Цього не знають навіть найближчі: Який ваш справжній характер?

Тест, який розкриє вас

З допомогою цього тесту ви зможете дізнатися щось нове про свій характер. Вам потрібно просто подивитися на картинку, яка зображена вище, і сфокусуватися на тому, що ви побачили у першу чергу.

Море і пагорби

Ви маєте багату уяву. Вам подобається мріяти і придумувати різні ситуації, які рідко стаються у реальному житті. Зазвичай ваша уява допомагає, коли вам погано та хочеться не думати про негатив.

Книга

Ви людина, яка забагато думає про інших. Іноді ви можете бути настільки стурбовані добробутом і щастям своїх рідних та знайомих, що нехтуєте собою. Постарайтеся приділяти собі більше уваги.

Губи

Ви любите свободу і завжди шукаєте нових вражень. Вам не подобаються обмеження і речі, які заважають бути активними. Ви завжди шукаєте виклики.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень