Ковальчук продовжує судитись за крісло голови облради (+ФОТО)

У ці хвилини екс-голова облради прибув на чергове засідання суду

Нагадаємо,  колишній голова Рівненської обласної ради, «радикал» Володимир Ковальчук, оскаржує свою відставку у Рівненському обласному адміністративному суді. Він вимагає поновити його на посаді голови облради та виплатити йому заробітну плату за період вимушеного прогулу, спричиненого незаконною, на його думку, відставкою.

11 березня під час чергової сесії Рівненської обласної ради депутати проголосували за звільнення Володимира Ковальчука з посади голови Рівненської обласної ради. Того ж дня рада ухвалила рішення про призначення на цю посаду депутата від БПП Олександра Корнійчука.

Тож перше судове засідання відбулося 30 березня. Тоді адвокат Ковальчука попросив суд оголосити перерву для належного ознайомлення з матеріалами справи. У зв’язку з цим суд перенесли на сьогодні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень