Рівнянин виборов дві бронзи на чемпіонаті світу з тайського боксу

За версією WMF

Три бої у столиці Тайланду, батьківщині муай таю, провів Антон Шушковський. Взяв участь у поєдинках між аматорами та професіоналами і в обох категоріях посів треті місця. Далі пряма мова спортсмена:

– Суперники були досить сильні, там приїхали всі перші номери своїх країн. Хорошу підготовку мені дає тренер, я не жаліюсь. Але все залежить від голови. Коли ти в залі б'єшся - це одне, або коли в Україні. А коли ти за кордоном представляєш Україну і ти знаєш, що з тобою боксує суперник, який виграв у своїй країні, то потрібно добре налаштуватись.

Антон Шушковський займається тайським боксом чотири роки, провів майже 100 боїв, проте змагання в Бангкоці – його перший поєдинок такого рівня. Готуючись до чемпіонату, хлопець тренувався по 3-4 рази на день. Крім того, Антону 19 років і він тільки нещодавно перейшов у дорослу категорію. А на змаганнях йому довелося битись зі значно старшими та досвідченішими суперниками, зокрема 27-річним французом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень