Користувався схожістю з відомим баскетболістом і видурював у дівчат чималі гроші

Просив 10 тисяч євро

12 грудня у Литві заарештували хлопця, який довгий час видавав себе за гравця  "Жальгіріса" Рокаса Йокубайтіса й просив у довірливих дівчат гроші.

Псевдобаскетболіст знайомився з дівчатами через Tinder і приїжджав на зустріч у клубній екіпіровці «Жальгіріса».


Для більшої переконливості шахрай використовував автомобіль з клубною символікою "Жальгіріса". Чоловік добре готувався, щоб зіграти свою роль.


Він розповідав дівчатам різні історії з життя команди, надсилав відео з готелю, де "Жальгіріс" ночував перед матчами Євроліги.

Рокас Йокубайтіс

Після двох місяців зустрічей з дівчиною шахрай розповідав їй сумну історію про проблеми з податками і просив у борг 10 тисяч євро (340 000 гривень), - пише Сьогодні.

Одна з дівчат, певне, щось запідозрила. Вона скористалася телефоном нібито баскетболіста і зрозуміла, що він не є Рокасом Йокубайтісом.

Дівчина звернулася до поліції, і шахрая було затримано. Сам Йокубайтіс вважає, що ця пригода має застерегти довірливих людей від подібного шахрайства. Каже, йому неприємно, що його ім'я використовували для обману, але ця історія має навчити людей остерігатися злодіїв і шахраїв у майбутньому.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень