Рівненські консультанти проекту Світового банку звітували про свої багатотисячні зарплати

Таку вимогу їм поставили представники громадської ради при ОДА

Людей, зокрема, цікавило, яким чином відбирали консультантів для проекту, які отримують за свої послуги по кілька десятків тисяч гривень, і чи немає у відборі консультантів корупційної складової. Керівник проекту Сергій Рибачок спростував такі закиди, адже каже, усе ретельно перевіряють спеціалісти Світового банку.

Після більш ніж годинного звіту і керівника проекту Сергія Рибачка, і начальника облуправління охорони здоров`я Юрія Осіпчука, виявилося, що консультанти мають навіть масштабніші плани, аніж передбачено проектом.

Зокрема, за кошти, які вдасться зекономити, в рамках проекту намагатимуться донести Світовому банку необхідність відкрити ще один серцево-судинний центр на Рівненщині в Сарнах.

Аргументують таку необхідність тим, що у разі наявності лише одного такого центру - у Рівному - не всіх хворих з різних куточків області вдасться доставити до медзкакладу впродовж двох годин, як того вимагають стандарти:

- Для того, щоб ми цей план змогли реалізувати, нам потрібно закумулювати кошти (а це має бути близько 2-х мільйонів доларів), ми вже майже наполовину цю задачу виконали. По-друге, нам потрібно написати цей проект і захистити його перед Світовим банком, отримати дозвіл на те, щоб ми мали право використати ці зекономлені кошти на цей напрямок. І над цим ми працюємо.

Нагадаємо, серед іншого проект Світового банку передбачає реконструкцію сільських медзакладів на Рівненщині, ремонт амбулаторій, впровадження в лікарнях IT-технологій, а також створення обласного серцево-судинного центру у Рівному.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень