«Від депутатів у лікарнях Рівного нічого не закривали», - управління охорони здоров'я

У міському управлінні охорони здоров'я Рівного відреагували на повідомлення депутата міськради Володимира Кудріна про стан палат і санітарних кімнат медзакладів

Про те, що побачив депутат під час відвідування медзакладів у день депутата, ми писали у публікації Встигнути до Фреймут: депутат зазирнув у палати медзакладів Рівного, які не показували (ФОТО)

На це повідомлення відреагувала начальник міського управління охорони здоров'я Рівного Вікторія Покоєвчук-Зрайко:

 Жодних обмежень в ході перебування депутатів в лікувальних закладах не було. Про необхідність покращення умов перебування в усіх оглянутих закладах і йшла мова. Мета дня депутата у лікувально-профілактичних закладах полягала саме в тому, щоб ознайомити з проблемами і показати, на що конкретно витратили кошти з бюджету розвитку. На проведення ремонтних робіт у пологовому будинку міста розроблена проектна документація і про це говорили з депутатами. Двері депутатам відкривали в тому числі і в санітарні кімнати.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень