Конфлікти з родичами – Левам, міцний шлюб – Рибам: гороскоп на 15 травня

А Овнів може підвести здоров’я

ОВНИ

Бережіть себе, бо цього дня можливі сильні головні болі чи отруєння. Не виключені великі фінансові втрати, крадіжки. Зараз у жодному разі не пускайтеся у нові ризиковані заходи - вони виявляться збитковими. 

ТЕЛЬЦІ

День сприяє матеріалізації того позитивного, що намітилося у попередні дні. А ваші завбачливість і сміливість збільшать шанси на успіх. Життєвий потенціал поступово почне зростати, що позначиться на посиленні сексуальної енергії і особистої чарівності.

БЛИЗНЯТА

Будьте готові до того, що хтось від самого ранку зіпсує вам настрій. Через емоційне напруження вам буде вкрай складно знайти спільну мову з родичами і близькими людьми. 

РАКИ

Триває сприятливий період для торговельних угод і ризикованих підприємств. Але вам буде важко обійтися без підтримки та порад друзів.

ЛЕВИ

День може принести розчарування. Вірогідні конфлікти з родичами. Багатьом Дівам буде важко змиритися з присутністю у будинку старших членів родини і їхніми повчаннями.

ДІВИ

Використовуйте свою харизму виключно у своїх інтересах. Можливо, цього дня вам доведеться вирішувати безліч питань одночасно. Намагайтеся впоратися у першій половині дня.

ТЕРЕЗИ

Ви відчуєте себе більш щасливими, якщо вийдете за звичайні межі. Зірки радять спокійно отримувати задоволення від компліментів і не сумніватися в їх щирості. 

СКОРПІОНИ

Черговий цикл вашого життя ознаменується посиленням інтуїції. Саме вона допоможе вам уникнути великої помилки.

СТРІЛЬЦІ

Перша половина дня дуже сприятлива – можете сміливо розраховувати на заступництво вищих сил. У другій половині дня сімейні проблеми вийдуть на перший план, заберуть багато сил і грошей. 

КОЗОРОГИ

Вам підуть на користь відвідування храму та прояв милосердя. Вам необхідно переосмислити минуле.

ВОДОЛІЇ

Будьте обачні у вчинках і словах. Уникайте надмірної самовпевненості та негативного ставлення до розумної критики. Також ви можете отримати несподівану звістку, яка змусить вас з головою зануритися у сімейні справи. 

РИБИ

День сприятливий для підбиття підсумків і придбання нерухомості. Шлюби, укладені цього дня, будуть напрочуд міцними. Якщо ж давно думаєте зробити коханим пропозицію, то робіть її саме зараз.

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова Журналістка

Теги: гороскоп

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень