Колишня Кличка стала жертвою насильства

Вже вдруге

Американська актриса Гейден Панеттьєр, яка тривалий час була у стосунках із Володимиром Кличком і є матір’ю його доньки, стала жертвою насильства. Її бойфренд Браян Гікерсон вдруге напав на неї з кулаками. Чоловіка затримали.

Раніше вже повідомлялося, що Гікерсон полюбляє розпускати руки. Торік у травні його вже затримували за побиття Гейден. Втім, актриса швидко забула про інцидент і знову почала зустрічатися з Браяном.

Ідилія тривала недовго – в День святого Валентина до поліції надійшов виклик до маєтку Панеттьєр. Коли поліція приїхала на місце, Браян Гікерсон був на вулиці і стверджував, що Гейден зачинилася в будинку і не впускає його. На питання про домашнє насильство він вирішив не відповідати. 

Акторку поліцейські виявили в одній із кімнат.

На її обличчі були сліди від ударів.

Відомо, що бійка спалахнула у спальні. Панеттьєр розповіла, що бойфренд раптово почав її штовхати та бити. За словами поліцейських, під час інциденту Гікерсон розбив свій ручний годинник, від чого на тілі Гейден залишились сліди.

Нагадаємо, у серпні 2018 року Гейден Панеттьєр розірвала заручини з Володимиром Кличком. Актриса залишила їхню 3-річну доньку з татом в Україні та повернулась до Голлівуду. А вже через місяць вона закрутила роман із Гікерсоном.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень