Кохання дало тріщину: на три знаки Зодіаку чекає розрив стосунків в 2022 році

На них чекають випробування на любовному терені

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які зіткнуться з випробуваннями вже в 2022 році. І якщо в кар'єрі у них все буде добре, то ось особисте життя дасть тріщину.

Овен

Овни настільки зациклені на собі, що часом не звертають уваги на партнера. Це загрожує тим, що ваша друга половинка захоче більше уваги та ласки, і таки знайде все це «на стороні». Тому ви ризикуєте або втратити свою кохану людину, або доведеться за неї боротися з суперником.

Козоріг

Ви завжди віддаєте перевагу роботі, а не особистому життю. Ваш партнер може відчувати себе самотнім.

Через нерозуміння ваших почуттів у вас можуть виникати конфлікти. В результаті ви можете розлучитися.

Подумайте, чи важливо вам зберегти ці стосунки й зробіть перший крок. Проявіть свою наполегливість і поверніть довіру своєї другої половинки.

Терези

Ваша легковажність і любов піддаватися емоціям може зіграти злий жарт у стосунках з партнером. Людям не завжди приємно спостерігати за тим, як ви з кимось фліртуєте. Вам пора вже навчитися думати головою і дивитися в майбутнє.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень