Кількість автобусів з Рівного на садові ділянки можуть збільшити, якщо буде потреба

Додатковий транспорт у перевізників є

З повноцінним початком дачного сезону почали курсувати автобуси до садових ділянок. Йдеться про сполучення Рівне - Нова Українка, де чимало рівнян мають дачі.

Заступник начальника управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА Віталій Харковець розповів, що нині щодня курсує два автобуси. Однак якщо буде потреба збільшити кількість місць, то є можливість збільшити кількість автобусів або ж замінити ті, що курсують, на транспорт з більшою кількістю місць. Такий транспорт у перевізників є. 

Для того, аби відбулися такі зміни, важливо, аби був попит. Однак наразі ні люди, ні перевізники не зверталися з таким проханням до ОДА.

Раніше великі автобуси їздили до дачних масивів. Однак практика минулого року показала, що потік людей зменшився, це було пов’язано і з карантином, і з тим, що багато людей мають приватний транспорт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень