Поїзди не зупинятимуться у Рівному: міський голова отримав лист із погрозами від Укрзалізниці

Усе через пільгові перевезення

Залізниця погрожує заборонити поїздам зупинятися у Рівному – через невідшкодування пільгових перевезень. Лист із такою погрозою отримав міський голова Рівного Володимир Хомко від керівництва рівненської дирекції:

- Мене обурює підхід «Укрзалізниці» з претензією до нас. Законом чітко передбачено, що ті пільги надає уряд, держава, не ми. А тепер зараз ще пише мені з погрозами директор залізниці, що якщо ми не дамо цих пільгових субвенцій, то перестануть зупинятися поїзди. Ну то почекайте, так ми вас в місто не пустимо тоді. То ми вас в тролейбуси не будемо садить. Кожен має свою міру відповідальності. Профанація. Я хочу, щоб в місті знали пенсіонери, з якої причини не буде пільгових перевезень. Це чиста вина уряду, що не заклали в бюджет на 2017 рік. Я думаю, що це шантаж, швидше, голослівний. Я не думаю, що до того дійде.  

Володимир Хомко зауважив, що Рівнерада звертатиметься до уряду з вимогою передбачити у бюджеті відшкодування за пільгові перевезення.

Разом з тим, Рівнерада погодила виділення 400 тисяч субвенції Рівненській райдержадміністрації для того, аби здешевити пенсіонерам проїзд на маршруті Рівне-Садові ділянки.

Таким чином, за квиток пенсіонери платитимуть півціни.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень