Поїздка на Садові ділянки для пенсіонерів може бути дешевшою?

Із міського бюджету виділять кругленьку суму для «експресу пенсіонерів»

[media=84591]

Раніше начальник обласного управління інфраструктури та промисловості Федір Місюра пояснював, що ця сума виділятиметься Рівненській райдержадміністрації. Адміністрація сама розподілить кошти між перевізниками на маршруті «Рівне-Садові ділянки».

На сесії міської ради у четвер, 27 квітня, депутати проголосували за виділення субвенції у розмірі 400 тисяч гривень на маршрут «Рівне-Садові ділянки».

Компенсація пільгового проїзду – часткова. Тобто безкоштовного проїзду пенсіонерам не буде. Якщо квиток коштуватиме 10 гривень, то пільговикам доведеться платити 5 гривень. Інші 5 гривень компенсуватимуться за рахунок вищезгаданої субвенції.

Нагадаємо, що у квітні 2016-го року три десятки пенсіонерів, які користуються приміським маршрутом «Рівне - Садові ділянки» страйкували під стінами Рівненської обласної адміністрації. Вимагали, аби ціни на проїзд до їх дач не збільшували. Тоді люди дійшли консенсусу із чиновниками.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень