Катуєте себе дієтами і не худнете? 5 простих вправ, які можна робити вдома

Привести тіло в порядок можна, не виходячи з дому

Немає найкращої пори року, аби взяти себе в руки, зайнятися своїм тілом та здоров'ям. Не потрібно чекати зими, щоб готуватися до літа. Якщо не відкладати цей процес на потім, побачити омріяну фігуру у дзеркалі можна вже найближчим часом.

Щоб схуднути, зовсім не обов’язково катувати себе дієтами і нещадно потіти в спортзалі. Головне, поставити для себе мету, збалансувати харчування і зайнятися спортом. І все це ви можете зробити в домашніх умовах. 

П’ять корисних і ефективних вправ для схуднення вдома.

Планка

Її по праву можна вважати одним з найбільш ефективних вправ, яка тренує одночасно все тіло. З її допомогою ви не тільки схуднете, але і зміцните м’язи преса, спину, сідниці та ноги.

Головне, правильна техніка виконання – вам потрібно стояти в статичному положенні, спираючись лише на руки або лікті та пальці ніг. Спина повинна бути рівною без прогинів, а сідниці та живіт втягнуті.

Починайте стояти в планці з 15 секунд і збільшуйте цей час до двох хвилин.

Стрибки зі скакалкою

Ця вправа дуже ефективна для спалювання жиру. У техніці виконання немає нічого складного – все знайоме ще зі шкільних років. Тут важливо стежити за часом виконання – починайте з хвилини інтенсивних стрибків і поступово збільшуйте цей час.

Випади

Це базова вправа для ніг і сідниць, а також вона ефективна для схуднення. Найпростішим варіантом виконання випадів є випади без додаткового обтяження – робота зі своєю вагою.

Для початку, виконуйте вправу в три підходи по 10 разів на обидві ноги. Поступово збільшуйте кількість підходів.

Присідання

Якщо стрибки зі скакалкою в школі робили всі правильно, то ось присідання – ні. Під час їх виконання спина повинна бути рівною і зовсім трохи з нахилом вперед. Коліна під час присідань не повинні заходити за носки, а самі ви повинні імітувати, ніби сідаєте на стілець.

При правильному виконанні вправи, ви зможете ефективно прокачати м’язи ніг і сідниць, а також схуднути.

Скручування

Дуже ефективна вправа для схуднення живота в домашніх умовах. Плоский живіт і міцний прес вам забезпечені.

Почніть виконувати скручування з трьох раз на тиждень по три підходи – кожен з яких по 30 разів. Поступово навантаження збільшуйте.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень