Із субсидіями на Рівненщині проблем не буде

Принаймні, у бюджеті області передбачено більше грошей, ніж планувалося

Для посилення соціального захисту мешканців Рівненської області у держскарбниці цьогоріч передбачили майже 1 мільярд 132 мільйони гривень, повідомив голова обласної ради Володимир Ковальчук. За його словами, ця сума на понад півмільярда більша, ніж планувалося раніше, і передбачена на надання пільг та субсидій на оплату населенням електроенергії, природного газу, тепло- та водопостачання, квартплати та вивезення відходів.

За словами Володимира Ковальчука, в області працюватимуть і далі над тим, щоб люди вчасно і в повному обсязі оформлювали субсидії та отримували відповідну допомогу та підтримку. Це пріоритетне завдання місцевих органів влади. 

Голова обласної ради додав, що Рівненщина у 2016 році має отримати також майже сто мільйонів гривень цільової субвенції для надання пільг та субсидій на купівлю споживачами твердого та рідкого пічного палива та скрапленого газу. А це на 35 мільйонів більше від запланованого раніше. 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень