Промисловість Рівненщини – третя в Україні

Підприємці регіону поповнили обласну казну на 1 мільярд гривень

На Рівненщині стабільно розвивається промисловість. Обсяги реалізованої продукції з початку року склали понад 20 мільярдів гривень. А це на 43% більше, ніж торік, інформує прес-служба Рівненської ОДА.

Збільшено й обсяги виробленої промислової продукції. Зокрема, з початку року на 11% більше, у порівнянні з минулим роком, спрацювали харчовики, зросло виробництво напоїв та тютюнових виробів. Також в області майже на 7 відсотків стали більше постачати електроенергію й газ.

За динамікою промислового виробництва Рівненщина – третя серед регіонів України.

Загалом в області підприємництвом займаються більше 5 тисяч підприємств та близько 40 тисяч фізичних осіб. У сфері малого бізнесу області працює близько 30 тисяч людей.

За 9 місяців надходження від малого бізнесу до місцевих бюджетів склали більше 600 мільйонів гривень. Майже 1 мільярд гривень від діяльності підприємців надійшло у зведений бюджет Рівненської області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень