Історичний день: Сьогодні кількість жителів Землі досягла 8 мільярдів

Чим це загрожує

Сьогодні, 15 листопада, особливий день для населення планети. Близько 9 ранку кількість людей у всьому світі сягнула 8 мільярдів.

Досягнення подібної позначки стало можливим завдяки розвитку медицини, покращенню особистої гігієни та харчування. Однак на Землі ще є країни, які страждають від голоду та нестачі питної води.  

Відомо, що для приросту людського населення на черговий мільярд знадобилося 12 років. Попередній «рекорд» було встановлено у 2010 році.

 

А наступного «ступеня» в 9 млрд осіб, ймовірно, можна буде досягнути не раніше ніж у 2037 році.

За попередніми прогнозами ООН, в найближчі роки жителів Індії стане більше, ніж китайців, що зробить саме цю країну найбільш густонаселеною на планеті. Оскільки в КНР ще з 60-х років минулого століття працює політика «одна сім’я одна дитина».

Перенаселення Землі, попри попередні заяви вчених, навряд чи загрожує. Це пов’язано з технологічним прогресом, збільшенням рівня продовольства та вже згаданою медициною. Процесу народжуваності стабільно протистоїть високий рівень смертності.

Джерело: Телеграф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Теги: Землялюди
Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень