На Сонці невпинно росте пляма: Вчені зробили попередження

На Землі може бути геомагнітна буря

Невелика пляма на Сонці за два дні збільшилася в 10 разів і зараз має розмір, який можна порівняти з розміром Землі.

Через це найближчим часом можуть з’явитися виверження середньої потужності. Це призведе до геомагнітної бурі на Землі. Через це можуть бути короткочасні відключення радіозв'язку та яскраві полярні сяйва.

Сонячна пляма під назвою AR3085 спочатку була маленькою, але швидко збільшилася настільки сильно, що тепер можна порівняти з розмірами Землі. І вона спрямована до нашої планети. 

 

Саме в сонячних плямах з'являються спалахи, які супроводжуються викидами сонячних частинок і спричиняють геомагнітні бурі на Землі, – розповіли вчені.

Поки експерти, які стежать за космічною погодою, вказують на низьку активність сонячної плями AR3085. Тому новий спалах на Сонці середнього рівня потужності може з'явитися не раніше від 28 серпня, а геомагнітна буря за кілька днів після цього.

Джерело: ТСН з посиланням на Space

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень