День зимового сонцестояння: що не можна робити в цей день та як його прожити

Такий день вважають небезпечним

Фото з мережі
Фото з мережі

Цього року зимове сонцестояння відбудеться 21 грудня о 17:59 за київським часом. 

Так, ніч з 20 на 21 число буде найдовшою

Астрологи розповідають, що день зимового сонцестояння є особливим, сповненим потужної енергетики та через це він може бути небезпечним.

Зимове сонцестояння відбувається, коли Сонце проходить по своїй крайній південній точці й досягає мінімальної висоти над горизонтом. На цей момент випадає найкоротший день і найдовша ніч у році.

У давнину в день сонячного сонцестояння відзначали настання нового сонячного року: у слов'ян існували свята народження сонця Коляда (так називали міфічного бога нового Сонця), а також Корочун (найкоротший день).

 

Також наші пращури думали, що найдовшої ночі по Землі розгулює нечиста сила та аби захиститися від злих духів у житлах розвішували ялинові гілки.

Цікаво, що зараз також прикрашають будинок і двері гілками ялини, однак нині це швидше для новорічного декору. 

Що потрібно зробити в день зимового сонцестояння

В цей день астрологи радять підбити підсумки року, що минає, та почати планувати новий. 21 грудня також рекомендують загадувати бажання – енергія Сонця допоможе йому справдитися.

Доброю прикметою вважають впустити в цей день більше тепла. Можна запалити свічку або ж скупатися в гарячій ванні.

Також корисно встати рано-вранці й привітати світанок. День бажано провести у мирі, гармонії, спокої, медитації, спілкуванні з близькими. Сприятливими є нові починання та придбання. Можна прикрасити ялинку прикрасами, що візуалізують мрії.

Що не можна робити в день зимового сонцестояння

Щоб уникнути неприємностей, езотерики радять зустрічати зимове сонцестояння лише з чистими помислами. Не варто також вживати сьогодні алкоголь, ходити в брудному одязі та бути в неприбраній квартирі.

Джерело: Оbozrevatel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень