Instagram і Twitter обрали найкрасивішого хлопчика світу

Ним став 12-річний австралієць Вільям Франклін-Міллер

Спочатку акаунти Вільяма в соцмережах стали популярні в азіатському сегменті інтернету. Його фотографією поділилася школярка з Японії, і знімок в її Twitter-акаунті отримав тисячі репостів. Після цьогоФранклін-Міллера завалило запитами на додавання в друзі.

Я отримував близько сотні нових підписників кожні три секунди, - розповів хлопчик.

За словами школяра, він і його мати спочатку подумали, що акаунти зламали, але потім зрозуміли, що сталося, з коментарів людей до фотографій.

Ти реально знаменитий в Японії і Китаї, - написали Вільяму фоловери.

Люди робили компліменти його зовнішності і запрошували скоріше приїхати в їх рідні країни. Число підписників «найкрасивішого хлопчика» в Instagram досягло 152 тисяч, причому, за словами Франкліна-Міллера, число фоловерів зросло в сотні разів за дві доби з моменту публікації його фото японкою.

Як уточнює Daily Mail, Вільям з восьми років працює моделлю і робить перші кроки в акторській кар'єрі. Зокрема, він знявся для різдвяній рекламі універмагу Harrod's і в австралійському телесеріалі «Джек Айріш».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень